Od roku 1991 zpracoval projekční tým v roli generálního projektanta již více než 300 samostatných projekčních zakázek zejména v oboru památkových rekonstrukcí. Mezi referenčními projekty však najdete i množství úspěšně zvládnutých projektů nepamátkových rekonstrukcí, rozsáhlých novostaveb a vnitřní i vnější technické infrastruktury a to i s rozpočtovými náklady nad 100 mil. Kč. Samozřejmostí jsou studie a projekty interiérů, inženýrská činnost a příprava investic. O kvalitě projekčního teamu nejlépe vypovídá množství, velikost a rozmanitost realizovaných zakázek a spokojenost investorů.

Architektonická a projekční firma OMNIA projekt, s.r.o. vznikla vyčleněním projekční složky ze společnosti ARCHATT, s.r.o..

Hlavní reference : Vila Tugendhat, památka Unesco; Národní divadlo v Praze; SZ Lednice, nejnavštěvovanější zámek v ČR

Ing. Vítek Tichý,
autorizovaný inženýr v oboru
pozemní stavby č. autorizace 1003933,
jednatel společnosti

Ing.arch. Marek Tichý,
autorizovaný architekt ČKA č. autorizace 03317
soudní znalec se specializací pro obnovu a restaurování
staveb a jejich prvků a pro umělecká řemesla č. 3993,
hlavní architekt


Novinky :

 • OMNIA projekt je z 85% zpracovatelem projektu památkové obnovy vily Tugendhat.
  Realizace památkové obnovy vily Tugendhat byla úspěšně dokončena a její projekt oceněn cenou Grand Prix.

 • Dirk Lohan, vnuk Miese van der Rohe, uznávaný odborník na obnovu funkcionalistické architektury, se dne 6.6.2013 o naší projektové dokumentaci v televizním šotu vyjádřil následovně : „Restaurování vily tugendhat je podle mého názoru nejlepší ze všech Mieseho prací ve světě“. Více informací najdete v části aktuality o vile Tugendhat.
  vila Tugendhat vila Tugendhat
  další fotografie a výkresy najdete v reference

 • Naše firma dokončila projekt generální opravy fasád historické budovy Národního divadla v Praze. 1.etapa stavby se již provádí.
  Národní divadlo Národní divadlo

(c) OMNIA projekt
úvodní stránka